Ochranná vložka mProtection do obalu na bicykel

Kód: M0160-01
preprava auto
Značka: Montone
€28
Skladom

Ochranná vložka mProtection do obalu na bicykel pre cestné bicykle, trekingové bicykle, horské bicykle a elektrobicykle vyrobený v Českej republike cz3

Detailné informácie

Podrobný popis

Prevážate viac kôl vedla seba alebo chcete zabrániť otlčení citlivých častí bicykla, ako je rám, prevodník a kľučky? V ponuke máme praktickú ochrannú vložku mProtection, ktorá váš bicykel ochráni a skvelo pasuje do nášho obalu na bicykel bike mBag.

Ochranná vložka je vyrobená z veľmi ľahkého a odolného materiálu s hrúbkou 5 mm. Je ľahko umývateľná a vhodná pre všetky veľkosti rámov kolies.


Technické parametre:

  • materiál Kinetic s hladkou úpravou a zvýšenou odolnosťou proti pretrhnutiu a predratiu
  • hrúbka materiálu 6 mm
  • vnútorná výplň tvrdená penovým polyethylénom
  • rozmery v rozloženom stave 75 x 132 cm
  • rozmery v zloženom stave 35 x 38 x 6 cm (šírka x dĺžka x výška)


Stručný návod inštalácie:

Vložku mProtection celú rozložte tak, že skosené hrany sú v hornej časti. Spodný roh vložky vložte do obalu bike mBag a posuňte až cez prednú vidlicu. Následne vložku vsuňte dovnútra a uistite sa, že sú chránené všetky dôležité časti bicykla - rámová trubka, kľučka, predná vidlica a prehadzovačka. Potom môžete obal na bicykel bike mBag zapnúť zipsom.

 

Dištančnú vložku mProtection odporúčame používať pri prevoze bicykla vo vnútri vozidla, kedy hrozí poškodenie citlivých častí vplyvom nárazov či trenie iných predmetov o koleso, napríklad pri prevoze viac kôl dohromady atď.